KLIMATYZACJA

Nasz serwis oferuje szeroką gamę usług związanych z klimatyzacją w Twoim aucie. Diagnostyka układu, wymiana czynnika, odgrzybianie oraz naprawy uszkodzonych elementów zapewnią odpowiednią temperaturę wewnątrz pojazdu.
Prawidłowo  działająca klimatyzacja poza schładzaniem wnętrza pojazdu podczas upałów  osusza powietrze, co jest niezwykle istotne w miesiącach jesienno-zimowych, by uniknąć zaparowania szyb samochodu od wewnątrz.
Sprawna klimatyzacja to nie tylko większy komfort jazdy, ale także neutralizacja alergenów, które niekorzystnie wpływają na nasze zdrowie.

Nasze usługi:

  • Napełnianie klimatyzacji – utrata czynnika chłodzącego do ok. 10-15% rocznie jest naturalnym procesem wynikającym z eksploatacji auta. Dlatego też kontrola i wymiana czynnika powinny być dokonywane średnio co dwa lata, dzięki czemu zapobiegniemy uszkodzeniu całego układu chłodniczego. Podczas wykonywana usługi następuje opróżnienie układu, oczyszczenie czynnika z wilgoci, ocena szczelności oraz ponowne napełnienie systemu klimatyzacji.

  • Odgrzybianie i czyszczenie klimatyzacji – dezynfekcja klimatyzacji samochodowej powinna zostać przeprowadzona raz w roku, by zachować układ w czystości i pełnej sprawności. Stosując profesjonalne preparaty czyszczące i odgrzybiające układ klimatyzacji oczyszczamy go z bakterii i grzybów,   które mają niekorzystny wpływ na nasze zdrowie, powodując alergie, infekcje a także nieprzyjemny zapach. Wymieniony na czas filtr kabiny pozwoli na neutralizację alergenów, chroniąc podróżujących przed zanieczyszczeniami i sezonowymi alergenami przez cały rok.